Günlük Yaşam

1.Anaokulu öğrencileri kampüs içerisinde yer alan ayrı binalarında hem özgürlüğün hem de özel olmanın ayrıcalığını yaşarlar.
2.Kampüsün diğer alanlarını branş dersleri için kullanırlar ve öğretmenlerinin gözetiminde kampüs yaşamına da alışarak uyım sağlarlar.
3.Kampüsün büyük bahçelerini büyük sınıflar olmadığı zamanlarda dersleri ve oyunları için kullanırlar.
4.Yemekleri yemekhanenin ayrı bir bölümünde öğretmenleri ve arkadaşları ile birlikte ve yine sınıf düzeninden oluşan masalarında yerler.
5.Yemekler masalarına, yemekhanedeyalnızca bu işle görevlendirilmiş olan personel tarafından servis edilir.
6.Anaokulu öğrencilerimiz okulumuzda sabah ve ikindi kahvaltısı ile öğlen yemeği olmak üzere, üç öğün yemek yemektedirler.

Öğrencilerimiz sabahları servislerinden sınıflarına kadar servis hostesi tarafından götürülerek teslim edilirler, akşamları ise yine öğretmenlerinden hostes tarafından teslim alınarak evlere gönderilirler.

Eğitim dönemi sonunda;öğrencilerimizin bireysel farklılıkları ve yaş dönemi özelliklerine uygun şekilde;
kendini ifade edebilen, duygularını fark edebilen, sorumlulukbilinci edinmiş, çevresine uyumlu, paylaşmayı bilen, neden-sonuç ilişkisi kurabilen, problem çözme becerileri gelişmiş, arkadaş ilişkilerinde tutarlı öğrenciler olmaları hedeflenerek yürütülen rehberlik çalışmalarımız, kişisel, sosyal ve akademik bütünlük, içerisinde onları bir üst kademeye hazırlamak amacıyla planlanan oryantasyon çalışmalarıyla sonlandırılır.

 • Arşivler

 • Okul Tanıtımı

 • Etkinliklerimiz

  Nisan 2018
  P S Ç P C C P
  « Oca    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30  
 • Copyright 2016 © Özel Dünya Eğitim Kurumları - Web Tasarım Bilgi Sistemleri